Właśnie wróciliśmy z 1 Zlotu Akademii Fotografii Ślubnej zorganizowanego w Podlesicach. Wspaniałą atmosfera, fantastyczni ludzie pełni pasji, energii i chęci do dzielenia się swoim doświadczeniem. Były mini warsztaty z Piotrkiem o błyskaniu, pogadanka z Adamem o zarządzaniu kolorem i setki rozmów o tym co można robić lepiej. I choć nie sposób wymienić ich wszystkich to chyba cała dziatwa zgodzi się, że chętnie spotykalibyśmy się częściej :). Bo warto dzielić się z innymi swoim doświadczeniem i robić wspólne projekty :).
