W zeszłym tygodniu na prośbę Magdy mieliśmy przyjemność współpracować z Hubertem i jego rodziną. Celem było stworzenie fotografii, które następnie zostaną zamieszczone na nowopowstałej stronie Huberta mającej pomóc mu w przybliżeniu innym swojej historii i uzbieraniu potrzebnej kwoty na rehabilitację. Hubert jest fantastycznym chłopcem i mimo swojej choroby okazał się być bardzo wdzięcznym i cierpliwym modelem. Co zresztą sami możecie ocenić poniżej.