Open the beczka
Długo czekaliśmy ale się opłacało :). Jest już. Piękna, okrąglutka, wabi swoim wdziękiem i krągłościami. Nie należy jednak do łatwych, broni dostępu i daje w kość. Nierzadko kładzie na łopatki tych, którzy próbują ją zdobyć – zresztą sami wypróbujcie :).
- Jest, jest!! Jest beczka!! 🙂
- Tasiemki ze Slackhouse 🙂
- Tryptyk na pamiątkę 🙂
- Tryptyk na pamiątkę 🙂
- Tryptyk na pamiątkę 🙂
- Czy wszyscy widzą, że idzie bez zabezpieczenia?
- Taaa.. To przecież tylko trzy metry 🙂
- Relaksik































No Comments