Jeszcze cieplutkie zdjęcia z obchodów 70-tej rocznicy bitwy pod Diablą Górą. Wspaniali aktorzy, świetny scenariusz i wybuchy Pana Krzysia 🙂 dały rewelacyjny rezultat. Więcej zdjęć z tego wspaniałego widowiska historycznego już wkrótce.
Jak wyglądała akcja każdy już wie, ale jak wyglądały przygotowania? To była nielada przygoda. Z partyzantami byliśmy już w dzień poprzedzający akcję, kiedy odbywały się próby, potem pełen emocji poranek, Msza święta no i akcja :). Organizatorzy stanęli na wysokości zadania :). Pozdrawiamy serdecznie. A poniżej jeszcze kilka zdjęć z przygotowań.
Pierwszy raz mieliśmy okazję fotografować na prośbę Związku Strzeleckiego „Strzelec” – ludzi pełnych pasji, chęci działania i przypominania nam o postawie patriotycznej, nad którą w XXI wieku już mało kto się zastanawia. Szczerze mówiąc jestem pełna podziwu dla tych młodych ludzi, którzy swój wolny czas postanowili poświęcić, żeby ludziom takim jak ja pokazać kawałek historii, która przecież jest historią każdego z nas. A mówiąc o kawałku historii mam na myśli bitwę Oddziału A.K. „Błysk” z Niemcami na Łubach Sobieńskich

