Rozpoczęcie sezonu :)
Dla nas sezon rozpoczyna się nie tylko w fotografii ślubnej ale również górskiej i wspinaczkowej. Ten ostatni świętowaliśmy razem z Łódzkim Klubem Wysokogórskim o którym najprościej napisać 4XM, czyli Mega ludzie, Mega atmosfera, Mega słońce i Mega wspinanie. Aha no i niedzielne Mega fotografowanie :).
Szczególne podziękowania dla Matka za pomoc z liną 🙂 – było super i proszę o jeszcze. Już się nie mogę doczekać kolejnych sesji w skałach bo pomysły mnożą się w zastraszającym tempie – kto chętny? 🙂
Aha i wielka prośba!! Jeśli się tu widzisz napisz w komentarzu numer zdjęcia, swoje imię i nazwisko i dopisz nazwę drogi i jej trudność :).
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8 Ja wymiękam 🙂
- 9. Mati na bankiecie 🙂
- 10
- 11
- 12 Jest moc!
- 13 W chmurach.
- 14
- 16
- 17 Golenie wąsa 🙂
- 18 Kto dłużej?
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23 Romantycznie 🙂
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30 Autoportret z Kretem 🙂
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37










































No Comments