My już znamy finalistów, bo nareszcie udało nam się znaleźć kawałek internetu. Jesteśmy z Wami duchem i trzymamy mocne kciuki za wszystkich. A w między czasie oglądamy Wasze zdjęcia, żeby móc je Wam pokazać i przy okazji przypomnieć Wam jak wczoraj wszyscy walczyli – jesteście MEGA!!!!
Dla nas sezon rozpoczyna się nie tylko w fotografii ślubnej ale również górskiej i wspinaczkowej. Ten ostatni świętowaliśmy razem z Łódzkim Klubem Wysokogórskim o którym najprościej napisać 4XM, czyli Mega ludzie, Mega atmosfera, Mega słońce i Mega wspinanie. Aha no i niedzielne Mega fotografowanie :).



