Jak było? Co się działo? Kto wygrał? A kto był? Kto zorganizował? Kto prowadził? Kto się wspinał, a kto tylko patrzył? Czyje te maleńkie pięknoty? Czy były już na pierwszym treningu? Jakie były drogi i kto je układał? Ile było chwytów na drogach finałowych? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie poniżej poniżej 🙂
Zdjęcia dedykujemy Ewci i trzymamy kciuki za kolano 🙂
PS. Pytacie o użytkowanie naszych zdjęć – zamieszczanie na profilach itp. Zatem już odpowiadam . Jasne nie ma problemu – prosimy tylko o zamieszczenie informacji o autorstwie i polubienie naszego profilu na facebooku https://www.facebook.com/UkryteWKadrze?ref=hl 🙂

Wspaniali sportowcy, super atmosfera, świetna organizacja – tak w skrócie można opisać SPOT CONTEST 2015. Nie pozostaliśmy więc dłużni. Rozmowy, śmiech i skupienie, próby, otwartość – wszystko to zadecydowało o efektach naszej pracy. Nie sposób zaprezentować ich wszystkich jednocześnie bo świetnego materiału jest mnóstwo – dlatego będziemy Wam i sobie dawkować tą przyjemność :). Jedno jednak chcielibyśmy podkreślić: wszystkim serdecznie dziękujemy!!! Za cierpliwość przed obiektywem, wszelkie starania mimo zmęczenia po zejściu ze ściany :), uśmiechy, pozytywne nastawienie a Wojtkowi i Marcinowi za zaufanie.
