Kochani,
kolejna porcja fantastycznego materiału z wesela Moniki i Michała.
Wspaniali ludzie piękna oprawa cudowne kwiaty o których już trochę pisaliśmy:)
Wszelkie formy zachwytu mile widziane w komentarzach. Trzymajcie się i do zobaczenia już wkrótce z nowym materiałem z sesji plenerowej.