Czasem zapytany dlaczego fotografuje trudno jest mi to opisać słowami. Myślę, że między innymi fotografuję dla spotkania z drugim człowiekiem. Chcę go poznać i opowiedzieć jego historię. Historia Marty i Damiana to historia dwójki ludzi, którzy są zakochani w sobie po uszy i nie boją się tego pokazać. Z jednej strony dobrze sobie znani z drugiej odnajdują się na nowo w każdym spojrzeniu i uścisku dłoni – prawdziwa magia.

Sesja narzeczeńska