Kochani przed Wami relacja z całych boulderowych zmagań łódzkich wspinaczy :). Kilka kadrów już widzieliście, a niektóre pewnie jeszcze zobaczycie później ponieważ powędrowały do gospodarzy ścianek, niemniej nie mogłam sobie odmówić podzielenia się z Wami tym i owym :). Bardzo dziękuję Wam wszystkim za każdy uśmiech i cierpliwość przed obiektywem, emocje jakich dostarczacie, zabawę i dobrą atmosferę jaką systematycznie budujecie. I jak już wielokrotnie wspominałam ale jeszcze powtórzę: fotografowanie wspinaczy to dla nas czysta przyjemność 🙂 Enjoy 🙂
My już znamy finalistów, bo nareszcie udało nam się znaleźć kawałek internetu. Jesteśmy z Wami duchem i trzymamy mocne kciuki za wszystkich. A w między czasie oglądamy Wasze zdjęcia, żeby móc je Wam pokazać i przy okazji przypomnieć Wam jak wczoraj wszyscy walczyli – jesteście MEGA!!!!



